o nas

Ważna informacja dla naszych klientów, odnośnie przyszłości grupy Tetenal
TETENAL POLSKA Spółka z o. o.

obok TETENAL England oraz TETENAL France jest jedną z europejskich spółek córek TETENAL Europe GmbH, niemieckiego przedsiębiorstwa z siedzibą w Norderstedt koło Hamburga, uznanego i wiodącego producenta materiałów eksploatacyjnych do produkcji zdjęć i obrazów fotograficznych w technologiach halogenowo-srebrowej, atramentowej (ink jet) oraz termosublimacyjnej. Od początków swego istnienia (1996 r.) polska filia TETENAL aktywnie kształtuje oblicze rodzimego rynku fotograficznego, oferując nie tylko materiały powstające w macierzystych zakładach w Norderstedt, lecz także dostarczając urządzenia i media tak rozpoznawalnych producentów jak EPSON, KODAK, DNP (Dai Nippon Printing), Felix Schoeller czy Industrie UNIBIND, plasując się w ścisłym gronie najważniejszych i najbardziej preferowanych partnerów handlowych tych firm.

Struktura i organizacja
W ramach terytorialnej ekspansji polski oddział TETENAL powiększył przed kilku laty swój obszar działania, obejmując dystrybucją sąsiednie kraje: Czechy, Węgry i Słowację. O wysokim stopniu kompetencji oraz intensywności obsługi klientów przez TETENAL Polska decyduje z pewnością liczny zespół regionalnych przedstawicieli handlowych (czterech na terenie Polski oraz jeden na terenie Słowacji i Węgier), którzy codziennie w trakcie bezpośrednich wizyt gotowi są dostarczyć najbardziej aktualne informacje na temat najnowocześniejszych rozwiązań z bogatej oferty produktów i usług TETENAL. Działania te wspiera własna organizacja serwisowa, specjalizująca się w gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych naprawach fotokiosków KODAK, drukarek termosublimacyjnych firm DNP, KODAK oraz atramentowych minilabów EPSON.
Dbałość o wygodę klienta
Jako jedyna firma wśród dostawców na rynku fotograficznym TETENAL Polska oferuje instrukcje na temat poprawnej eksploatacji materiałów fotochemicznych w minilabach halogenowo-srebrowych w ramach odrębnego, wyspecjalizowanego serwisu. W naszym showroom-ie można przetestować oraz poznać możliwości sprzętu dedykowanego do bardzo szeroko rozumianej produkcji zdjęć. Do dyspozycji jest cała paleta drukarek termosublimacyjnych firm DNP oraz Kodak, a także kioski samoobsługowe Kodak G4XL oraz minikoisk DNP SnapLab SL620. Można także zapoznać się z pracą na suchym minilabie termosublimacyjnym Kodak APEX System oraz innymi minilabami technologii suchej (dry lab). Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Katowicach.

TETENAL Europe GmbH

certyfikat dla systemu zarządzania wg DIN EN ISO 9001 : 2105

TETENAL Polska posiada w swojej ofercie najbardziej kompetentne oraz kompletne rozwiązania do produkcji zdjęć, obrazów fotograficznych i foto-książek zarówno w zakresie urządzeń jak i materiałów eksploatacyjnych do tych urządzeń, we wszystkich dostępnych w nowoczesnym obrazowaniu technologiach: termosublimacyjnej, atramentowej (ink jet) oraz halogenowo-srebrowej. Wyspecjalizowani oraz wszechstronnie przeszkoleni przedstawiciele handlowi udzielą niezbędnych odpowiedzi odnośnie produktów i technologii oferowanych przez naszą firmę oraz profesjonalnie doradzą klientom pomagając w dokonaniu optymalnego i właściwego wyboru. TETENAL Polska to wiarygodny partner w interesach oraz sprawdzony i wiodący dostawca rozwiązań dla szeroko rozumianego sektora obrazowania co potwierdzają liczne rzesze naszych klientów 

Zespół Handlowy

tetenal przedstawiciel handlowy katowice
TOMASZ RUTKOWSKI
Przedstawiciel Handlowy
tetenal przedstawiciel handlowy warszawa
ADAM PIETRASZEK
Przedstawiciel Handlowy
tetenal przedstawiciel handlowy wrocław
PIOTR SKOWRON
Przedstawiciel Handlowy
tetenal przedstawiciel handlowy słowacja
JOZEF MARTINELLI
Przedstawiciel Handlowy (Słowacja i Węgry)
dział handlowy katowice
TETENAL POLSKA
Dział Handlowy

w 2014 roku światowa fotografia obchodziła
175 lat swojego istnienia

firma Tetenal, która powstała w 1847 roku w Niemczech i jest obecnie najstarszą istniejącą firmą fotograficzną z naturalnych powodów była i jest częścią tej wspaniałej historii – jesteśmy z tego bardzo dumni.

Odtwórz wideo