Obsługujesz imprezy?

Właśnie dlatego musisz mieć to urządzenie !!!

FOTO-BUDKA TETENAL

profesjonalne i solidnie wykonane urządzenie zawierające najlepsze, aktualnie dostępne na rynku oprogramowanie w swojej klasie

Najpopularniejsza atrakcja ostatnich miesięcy.

Prawdziwy HIT na imprezach !!!

szybka konfiguracja

Dzięki swej modułowej budowie urządzenie można bardzo łatwo przewozić na imprezy. Predefiniowane ustawienia systemu pozwalają w pełni korzystać z fotobudki natychmiast po jej zakupie. Warto jednak poświęcić trochę czasu i spersonalizować urządzenie.

własne ustawienia

Możesz dodawać przygotowane wcześniej spersonalizowane layout-y przeznaczone zarówno dla wyglądu ekranu jak i dla układu drukowanych zdjęć. To bardzo istotna cecha dopasowująca możliwości fotobudki do charakteru i rodzaju obsługiwanej imprezy.

przesyłanie zdjęć

Zdjęcia można także przesłać bezpośrednio z fotobudki na adres email lub udostępniać je na Facebooku. Wystarczy wcześniejsza prosta konfiguracja systemu aby uczestnicy eventu mogli dzielić się zdjęciami z imprezy ze swoimi znajomymi w trakcie jej trwania.

Ulotka produktowa

chcesz się zastanowić, jeszcze raz spokojnie przemyśleć temat ...

Dołącz do naszej społeczności

Umów się na pokaz w siedzibie naszej firmy

współrzędne GPS: N50° 15' 52.6464" E19° 3' 28.5444" (50.264624 | 19.057929)

Jeśli masz pytania ...

Ochrona antyspamowa (podaj wynik działania)*

  • Change language:  
  • English
  • Slovak
  • Czech
  • Hungary
  • Polish

Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Informacje te służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia, a użytkownik wyraża zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ustawienia te można w dowolnej chwili zmienić w przeglądarce internetowej - jednak to może skutkować niepoprawnym wyświetlaniem strony.

Design by NEWMEDIA © 2015